Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najlepsze systemy na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najdoskonalsze sposoby na powiększanie ust! O wszystkich ustach marzy każda osoba. Że nie wszystkie natura obdarzyła tak pospolitymi i dużymi ustami, jakimi potrafi się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie podlega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego te szukamy sposobów, aby uwypuklić to, co dała nam matka matura. Teraz można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust oferowane przez gabinety medycyny estetycznej. To niezaprzeczalnie lepsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dzisiaj doskonale znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować wysoki i młody wygląd. To dzięki niej umiemy „zatrzymać czas”, zadbać o swoją urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd albo i naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. Też w sukcesu ust niesie ze sobą dobre rozwiązania.

W medycynie estetycznej wypowiada się częściej o modelowaniu ust, które potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w stylach na powiększanie ust realizowanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a środkach z chirurgii plastycznej stanowi więc, że potrafimy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sposób ten powoduje w nieskomplikowany sposób wymodelować usta oraz zdecydowanie je wykonać, przez co poprawie idzie nie ale ich kształt czy wielkość, a również koloryt.

Na czym liczy powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem zabiegu jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust natomiast ich stron. Zastosowane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie istniejący w skórze kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom wzoru i wielkości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej jest znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat kierowany jest mikrokaniulą, co minimalizuje ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu ogranicza się także ryzyko pęknięcia naczyń krwionośnych. W wyniku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeżeli naprawdę się zdarzy, to oznacza, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To inna propozycja na powiększenie ust, która również liczy na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym jednocześnie a efekty oczywiste są tylko po jakiś jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. Dlatego jeżeli chce Ci na krótkim efekcie, kwas hialuronowy sprzedaje się być mocniejszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną opcją dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest nasz tłuszcz pacjentki czy też kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg zakłada się za bezpieczny.

Jak może, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli idzie o powiększanie ust. Co więcej, sposoby te zyskują coraz popularniejszą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments